Solárium KB

Relaxovat u nás můžete nejen po cvičení, ale třeba i v profi soláriu Luxura 720 SLi - je výkonné a zároveň šetrné k pokožce - nyní fungl nové trubice dle nových norem EU!
Solárium je zařízení, ve kterém se můžete opalovat mnohem bezpečněji než na slunci zejména díky přesnému dávkování UV záření. V našem fitness centru máme bezpečná certifikovaná horizontální a vertikální solária splňující normy Evropské Unie. Přijďte se k nám prohřát, odpočinout a krásně opálit. Solárium má navíc povzbuzující vliv na tvorbu hormonů, ovlivňuje krevní oběh a látkovou výměnu, zlepšuje akné, podporuje tvorbu vitamínu D a celkově dodává tělu energii.

Nebojte se navštěvovat solárium! Je jednou z cest, jak bezpečným způsobem získat přirozené opálení. Návštěva solária je prospěšná nejen v zimních měsících, kdy je málo sluneční aktivity, ale i na jaře jako příprava pokožky na nadcházející slunné dny a před cestou k moři. Opálená pleť spolu s užíváním vitamínu A poskytuje základní ochranu před častými spáleninami na "prvním" slunci.

Několik důvodů proč se opalovat v soláriu

  • Pod vlivem UV paprsků se aktivuje tvorba vitamínu D, který je nezbytný pro organismus pro vstřebávání kalcia a fosforu, "odpovědných" za zpevnění svalů a kostí a za hojení ran.
  • UV paprsky aktivují většinu procesů, které se odehrávají v organismu - dýchání, látkovou výměnu, krevní oběh a endokrinní činnost.
  • Nepochybný užitek přináší UV paprsky také při léčení různých kožních nemocí, jako ekzémy, uhrovitá vyrážka.
  • Opálení v soláriu překrásně připravuje po zimě bledou kůži na aktivní letní slunce. Zvláště se doporučuje několik návštěv solária před cestou k moři.
  • Opálení v soláriu je považováno za méně škodlivé pro kůži než přírodní opálení. Nezpůsobuje spáleniny kůže.
  • Nakonec, UV paprsky mají vliv i na naši duševní rovnováhu, bojují se stresem a jednoduše zlepšují náladu.

Mnohé zákaznice a zákazníci využívají solárium celoročně k relaxaci a udržení přirozeného stupně opálení. Vždy ale doporučujeme zakoupení speciální solární kosmetiky určené právě pro časté návštěvníky.

Pro Vaše opálení jsou Vám k dispozici čtyři moderní solária značky Luxura Z řady solární kosmetiky Vám můžeme nabídnout Vysoce kvalitní solární kosmetiku Global Tanology s obsahem účinných látek zajišťujících prvotřídní kvalitu opálení ve spojení s vysokou péčí a výživou kůže. Dopřejte si pocit jedinečného opálení... 

Provozní doba fitness a solárního studia

Pondělí až pátek 7:00 - 22:00
Sobota + neděle 8:00 - 20:00

Životnost trubic, hygiena a čistota jsou pečlivě hlídány

Ceník solárního studia

UWE - 1 minuta 12,- Kč
Luxura - 1 minuta 14,- Kč
Vertikál - 1 minuta 12,- Kč

Uvedené ceny jsou konečné včetně DPH

© 2017 Moni&Bogan
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!