Solárium KB

NOVÉ, SILNĚJŠÍ TRUBICE V NAŠEM SOLÁRIU!

Relaxovat u nás můžete nejen po cvičení, v profi soláriu Luxura 720 SLi - je výkonné a zároveň šetrné k pokožce - nyní fungl nové trubice dle nových norem EU!

Solárium je zařízení, ve kterém se můžete opalovat mnohem bezpečněji než na slunci zejména díky přesnému dávkování UV záření. V našem fitness centru máme bezpečná certifikovaná horizontální a vertikální solária splňující normy Evropské Unie. Přijďte se k nám prohřát, odpočinout a krásně opálit. Solárium má navíc povzbuzující vliv na tvorbu hormonů, ovlivňuje krevní oběh a látkovou výměnu, zlepšuje akné, podporuje tvorbu vitamínu D a celkově dodává tělu energii.

Několik důvodů proč se opalovat v soláriu...

 • Pod vlivem UV paprsků se aktivuje tvorba vitamínu D, který je nezbytný pro organismus pro vstřebávání kalcia a fosforu, "odpovědných" za zpevnění svalů a kostí a za hojení ran.
 • UV paprsky aktivují většinu procesů, které se odehrávají v organismu - dýchání, látkovou výměnu, krevní oběh a endokrinní činnost.
 • Nepochybný užitek přináší UV paprsky také při léčení různých kožních nemocí, jako ekzémy, uhrovitá vyrážka.
 • Opálení v soláriu překrásně připravuje po zimě bledou kůži na aktivní letní slunce. Zvláště se doporučuje několik návštěv solária před cestou k moři.

Provozní doba solárního studia

Pondělí-pátek 6:00-22:00

Sobota 7:30-20:00

Neděle 7:30-20:00

  Ceník solárního studia

  Luxura - 1min                                                                                               18Kč 


  Vertikal - 1min                                                                                              18Kč

  Uvedené ceny jsou konečné včetně DPH

  © 2017 Moni&Bogan
  Vytvořeno službou Webnode
  Vytvořte si webové stránky zdarma!