Osobní trenér

Bolí Vás záda? Něco Vás omezuje v pohybu? Chcete si změnit postavu a zhubnout a zpevnit se? Chcete přibrat svalovou hmotu?

Tak jste tady správně! Nabízíme Vám služby osobního trenéra. tel. - 733 315 099

Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti trénování, odstraňování různých svalových disbalancí.

Mnoho našich klientů si změnilo postavu a odstranili mnohé poruchy pohybového aparátu a tím si velmi zkvalitnili svůj život.

Osobní trenér je Vám k dispozici kdykoliv

Nejprve uděláme diagnostiku těla a poté zvolíme správný druh tréninku. Zároveň Vám zpracujeme jídelníček certifikovaným poradcem v oblasti výživy - tel. 777 881 459.

S osobním trenérem můžete cvičit ráno, dopoledne, odpoledne i večer - vše je na individuální domluvě, nebojte se nás kontaktovat...

Každá hodina je zaměřena na zvolený cíl.

Přijďte se poradit a my Vám pomůžeme!

Osobní trénink

Osobní trénink je cvičení, které vede profesionální trenér s odpovídajícím vzděláním a odbornými znalostmi a zkušenostmi v oblasti sportu a výživy. Tréninkový program vytváří vždy na míru dle Vašich individuálních cílů, pohybových i zdravotních možností. 

Trenér Vás provádí veškerým cvičením, koriguje správnost Vašich pohybů, motivuje Vás, stanovuje intenzitu, objem, prostředky a velikost zatížení. Díky tomu můžete snadněji a rychleji dosáhnout vysněných cílů. 

Bez ohledu na to, zda chcete zhubnout, vyrýsovat, nabrat svalovou hmotu, odstranit bolesti zad, připravit se kondičně na důležitý závod, uběhnout maraton, naučit se správně cvičit nebo se prostě jen odreagovat, Vám doporučíme trenéra dle Vašich individuálních požadavků. Čeká Vás mnoho zábavy, ale i dřiny. Zapracujte na svém zdraví i kondici! 

© 2017 Moni&Bogan
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!