Posilovna

JSME - OFFICIAL HAMMER STRENGTH TRAINING CENTER

HAMMER STRENGTH FITNESS KB JIČÍN - nové profi stroje, odborné poradenství, rodinná atmosféra, cvičení pro všechny věkové kategorie.
U nás si zacvičíte na NOVÝCH profesionálních strojích z USA.

Hammer Strength jsou absolutní jedničkou v USA a celkově ve světě fitness!
Naše rodinná firma má díky svým zkušenostem v oblasti fitness (od r. 1991) a našemu osobnímu přístupu ke všem zákazníkům již své místo mezi sportovními zařízeními - jsme Vám vždy k dispozici. 

Přijďte si zacvičit na unikátních strojích Hammer Strength a Life Fitness, které jsou americkou jedničkou a i u nás si díky své konstrukci, získávají stále více příznivců. Firma LIFE FITNESS a HAMMER STRENGTH investuje každoročně obrovské prostředky na vývoj a nové technologie všech strojů. Kombinace sbíhavých a rozbíhavých pohybů, možnost cvičit každou rukou zvlášť, staticky i dynamicky jsou důvody, proč je k tréninku používá velká spousta profesionálních sportovců na celém světě.

Využijte letité zkušenosti sportovců, fitness trenérů a atletů, kteří se podílejí na vývoji k svému osobnímu rozvoji. Navíc naší posilovnu neustále rozšiřujeme o moderní kardio zónu a nové posilovací prvky. 


Nabízíme špičkové vybavení a ty nejmodernější tréninkové metody posilování


Důvodem, proč zvolit zrovna naše fitness centrum je jedinečný koncept posilovacích strojů Hammer Strength, které využívají ergonomické výhody sbíhavých a rozbíhavých pohybů a jsou vyvíjené za pomoci profesionálních sportovců z celého světa. Spolu s cardio stroji od LifeFitness a Stairmaster tvoří tu nejvyšší kvalitu.

Snažíme se o to, aby u nás panovala dobrá a přátelská atmosféra, zakládáme si na osobním přístupu ke všem zákazníkům.
Pokud tedy chcete zažít opravdu intenzivní trénink a chcete dodat vašemu cvičení nový rozměr, přijďte do Hammer Strength Fitness KB Jičín v budově Komerční banky na autobusovém nádraží.

K dispozici jsou Vám samozřejmě služby osobního trenéra (Jaroslav Hlava, tel. 733 315 099). Více informací o osobním trenérovi.
Pomůžeme zhubnout a zformovat postavu, nebo poradíme s kompenzačním cvičením, které odstraní bolesti a disbalance svalů.

Milé dámy, Fitness KB také disponuje mnoha stroji na vytvarování břišních svalů, hyždí a dolních končetin těla, nebojte se to zkusit.
Samozřejmostí je také výživové poradenství tel. 777 881 459.

Připojte se u nás na Wifi, nebo se zastavte jen tak na protein, a nebo si ho vezměte s sebou - protein to go. U nás jste v centru, přesto zde snadno zaparkujete - 3 parkoviště v dosahu 50 m.

Relaxovat u nás můžete nejen po cvičení, ale třeba i v profi soláriu Luxura 720 SLi - je výkonné a zároveň šetrné k pokožce - nyní fungl nové trubice dle nových norem EU!

Takto vybavené FITNESS CENTRUM NOVÝMI STROJI HAMMER STRENGTH v širokém okolí nenajdete!
Kvalita, profesionalita, tradice a špičkové stroje - to je HAMMER STRENGTH FITNESS KB Jičín.
Udělejte něco více pro své zdraví, přijďte, poraďte se a uvidíte!

NÁŠ CÍL - CHCEME ABY SI KAŽDÝ ZÁKAZNÍK U NÁS PERFEKTNĚ ZACVIČIL A CÍTIL SE SUPROVĚ. 
VAŠE FITNESS KB - FITNESS S ATMOSFÉROU

Pozn. Nově připravujeme - profesionální rekuperace - výměna čerstvého vzduchu v celém prostoru fitness KB - JIŽ BRZY.

© 2017 Moni&Bogan
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!