Posilovna

HAMMER STRENGTH FITNESS KB JIČÍN - nové profi stroje, odborné poradenství, rodinná atmosféra, cvičení pro všechny věkové kategorie.

Naše rodinná firma má díky svým zkušenostem v oblasti fitness (od r. 1991) a našemu osobnímu přístupu ke všem zákazníkům již své místo mezi sportovními zařízeními - jsme Vám vždy k dispozici. 

Přijďte si zacvičit na unikátních strojích Hammer Strength a Life Fitness, které jsou americkou jedničkou a i u nás si díky své konstrukci, získávají stále více příznivců. Firma LIFE FITNESS a HAMMER STRENGTH investuje každoročně obrovské prostředky na vývoj a nové technologie všech strojů. Kombinace sbíhavých a rozbíhavých pohybů, možnost cvičit každou rukou zvlášť, staticky i dynamicky jsou důvody, proč je k tréninku používá velká spousta profesionálních sportovců na celém světě.

Snažíme se o to, aby u nás panovala dobrá a přátelská atmosféra, zakládáme si na osobním přístupu ke všem zákazníkům.Pokud tedy chcete zažít opravdu intenzivní trénink a chcete dodat vašemu cvičení nový rozměr, přijďte do Hammer Strength Fitness KB Jičín v budově Komerční banky na autobusovém nádraží.K dispozici jsou Vám samozřejmě služby osobního trenéra (Jaroslav Hlava, tel. 733 315 099). 

Pomůžeme zhubnout a zformovat postavu, nebo poradíme s kompenzačním cvičením, které odstraní bolesti a disbalance svalů.Takto vybavené FITNESS CENTRUM NOVÝMI STROJI HAMMER STRENGTH v širokém okolí nenajdete! Kvalita, profesionalita, tradice a špičkové stroje - to je HAMMER STRENGTH FITNESS KB Jičín.Udělejte něco více pro své zdraví, přijďte, poraďte se a uvidíte!

© 2017 Moni&Bogan
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!