Solární kosmetika a její použití

GLOBAL TANOLOGY

Luxusní řada solární kosmetiky
Vysoce kvalitní solární kosmetika s obsahem účinných látek zajišťujících prvotřídní kvalitu opálení ve spojení s vysokou péčí a výživou kůže. Dopřejte si pocit jedinečného opálení...


Freshing North

Osvěžující, mrazivé a chladivé mléko po opalování

Aloe Barbadensis

Vitaminy A, C a E
Olej z rýžových klíčků
Balení: 200 ml, 75 ml, 15 ml
Zvláčňující mléko po opalování s Aloe Barbadensis a vitaminy A, C a E. Olej z rýžových klíčků dává Vaší pokožce přesně to, co po slunění potřebuje!Mysteriouse East

Pre Tanning Lotion s konopím a kokosovým olejem

Olej ze semen konopí
Vitaminy A, C a E
Výtažek z vilínu (Hamamelis)
Kokosový olej
Balení: 200 ml, 75 ml, 15 ml
Hedvábná pokožka díky oleji ze semen konopí. Vitaminy A, C a E jako ochrana proti volným radikálům. Výtažek z vilínu (Hamamelis) a vysoce jakostní kokosový olej podporuje rychlé zhnědnutí a regenerační proces Vaší pokožky.


Bronzing West

Opalovací mléko s DHA a erytrulosou

DHA - výtažek z cukrové třtiny
Erytrulosa
Vitaminy A, C a E
Kokosový olej
Balení: 200 ml, 75 ml, 15 ml
Cukrová třtina (DHA a erytrulosa propůjčují Vaší pokožce okamžitě viditelné intenzivní zhnědnutí. Vitaminy A, C a E chrání intenzivně před tvorbou volných radikálů. Vysoce hodnotný kokosový olej, podporuje urychlení zhnědnutí a proces regenerace Vaší pokožky.


Hot South

Opalovací mléko s hřejivým účinkem

výtažek z kopřiv
benzyl nikotinát
Vitaminy A, C a E
Aloe Barbadensis
Balení: 200ml, 75 ml, 15 ml
Výtažek z kopřiv a benzyl nikotinát podporují prokrvení a vyvíjení tepla. Vaše pokožka se napíná a proces opalování se výrazně urychluje. Vitaminy A, C a E chrání před volnými radikály a Vaše pokožka je prostřednictvím Aloe Barbadensis dostatečně zásobována vlhkostí.

Pozor! Nenanášet na citlivá místa! Před prvním použitím vyzkoušejte na vnitřní straně ruky!

Použití solární kosmetiky dle druhu opálení

Pro neopálenou kůži

Solární kosmetika pro neopálenou kůži má za úkol zejména chránit pokožku a podporovat tvorbu pigmentu. Hlavními aktivními složkami solární kosmetiky pro neopálenou kůži bývají Beta-karoten a hydratační látky.

Pro urychlení opálení

Oblíbená solární kosmetika pro urychlení opálení zintenzivňuje opálení kůže. Narozdíl od produktů z kategorie pro neopálenou kůži se hodí pro již opálené zákazníky, kterým tyto produkty pomáhají dosáhnout tmavšího a trvalejšího opálení.

Pro dlouhotrvající opálení

Vysoce účinná solární kosmetika pro dlouhotrvající opálení je určena k dosažení tmavě hnědých odstínů opálení. Skutečně tmavě hnědých odstínů pokožky je možné dosáhnout pouze se solární kosmetikou pro hluboké a dlouhotrvající opálení.

Pro zesílení opálení

Solární kosmetika pro zesílení opálení je tvořena produkty pro poslední fázi opalování. Po dosažení určité hranice se Vám již nemusí dařit další hnědnutí, ale díky látkám obsaženým v našich produktech dochází i nadále k hnědnutí pokožky a k udržení intenzity barvy.

© 2017 Moni&Bogan
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!